HakkımızdaEn son teknoloji ürünlerde, kârlı sistemlerde, inovatif çözümlerde…


1989’dan bugüne Türkiye’de kendini üretime adamış tüm firmalara dünyanın en iyilerini sunduk.


Amacımız asla sadece satış olmadı ve satış sonrası hizmetlerde de elimizden gelen en iyi desteği verdik.


30. yılına yaklaşırken Akcan, üreticinin her zaman uzun yol arkadaşı oldu.VİZYONUMUZ

Sektörün üretiminde güvenilir, güçlü ve en uygun maliyetli çözümlerini sunmak için her yeni günde daha iyisini araştırıyoruz ve çok çalışıyoruz.

MİSYONUMUZ

Kullanım ömürleri boyunca desteklenen ve sürekli geliştirilen dünyanın en önemli markalarının makine ve sistemleriyle müşterilerimizin hedeflediği performansları sağlamaları için her daim birlikte yürümeye kararlıyız.

HEDEFİMİZ

Unlu Gıdalar, Çikolata-Şekerleme Sektörlerinde paketlemede ve prosese yönelik; müşterilerimizin en güvenilir tercihi olmak ve yıllar yılı öyle kalmak yegâne hedefimizdir.

Gıda üretim ve paketleme makinalarında, üretimde kalitenin artırılması amacıyla, dünyadaki teknolojik, ekonomik ve ticari gelişmeleri her zaman en yakından takip etmeye özen gösterdik. Dünya standartlarındaki sektörel bilgi birikimini büyükten küçüğe pek çok güzide markanın uygun tesis geliştirilebilmesi için müşterilerimizle paylaştık ve paylaşacağız.

Buna ek olarak, ülkemizin koşullarını ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını da özenle inceledik ve tecrübeler edindik. Tüm bu birikim paylaşımlarını sadece müşterilerimize değil mümessilliğini yaptığımız makine üreticilerinin de ülkemiz şartlarını daha iyi anlamasını ve buna uygun makinaları üretmesinde ve temin etmesinde yol gösterici olduk.

Akcan deneyimli ekibiyle, müşterilerini satış sonrasında asla yalnız bırakmadı; temin ettiği makinaları üretime alma ve sonrasında kesintisiz servis desteği ile tam bir memnuniyet sağladık. Ve vurgulamak isteriz ki; ticareti bir kez yapılan bir anlaşma olarak değil, ömür boyu sürecek bir kontrat olarak algılıyoruz.

Üstün teknoloji gıda üretim ve paketleme çözümlerinin yanı sıra, müşterileriyle sürekli sıcak teması sayesinde, ihtiyaca özel projeler ve satış sonrası hizmetleri de geliştirdi. Yeni yatırım kararı veren müşterilerinin eski makinalarını değerlendirerek onlar için ekstra fırsatlar yarattık.