Ürünlerimiz > Paketleme > CT PACK > Robotlu Paketleme Sistemleri

Robotlu Paketleme Sistemleri

Kameralı görüş sistemiyle donatılmış Multi-Delta Toplama Robotları konveyor belt üzerindeki ürünlerin tam pozisyonunu belirler ve tepsileri ya da flowrapper'ın taşıma zincirlerini paketlenmemiş ürünlerle besler. Multi robot uygulaması, eğitimli bir mühendis tarafından idare edilebilecek, standart bir teknolojiye dayanan, tüm bir sistem için tek bir denetleyici sağlar. Sonuç olarak tüm fonsiyonlar tek bir kontrol sistemine entegre edilerek, arabirim sayısı ve bileşen maliyetleri azaltılmıştır.    

 

Top Loading


Güncel AR&GE çalışmaları sayesinde oldukça kompakt ve esnek çalışabilen sistemler ortaya çıkmıştır. Son yenilikler sayesinde ambalajlama ihtiyaçlarının karşılanması noktasında en iyi çözüm kameralı görüş sistemiyle donatılmış robotlu sistemlerdir. 

 

Yenilikler

 

 1. Değişik tür ve formatta ürünlerle çalışabilme esnekliğini sağlayan delta toplama robotu, bu türdeki kutulama sistemlerinin sahip olduğu en yenlikçi özelliktir. 
   
 2. Robotik hattın çalışma esnekliğinin doğrudan bir sonucu olarak, çalışma formatı değişiklikleri yalnızca basit ve hızlı bir yazılımsal değişiklikle, herhangi bir mekanik değişikliğe gerek kalmadan yapılabilmektedir.
   
 3. Bu tür çözümlerin altında yatan modüler anlayış istenilen üretim kapasitesine göre hattın kapasitesinin arttırılmasını (hatta azaltılmasını) mümkün kılar. 
   
 4. Modüler anlayış , hattaki bir ya da birden fazla robotun herhangi bir sebeple inaktif olduğu durumlarda bile (azaltılmış kapasiteyle) çalışması gibi önemli bir özelliği de sunar.

Özellikler

Robotik hattın çalışma esnekliğinin doğrudan bir sonucu olarak, çalışma formatı değişiklikleri yalnızca basit ve hızlı bir yazılımsal değişiklikle, herhangi bir mekanik değişikliğe gerek kalmadan yapılabilmektedir.

2000 ürün/dakikaya kadar kapasite

 

Temel Özellikler

 

 • Tamamen yıkanabilir (robotu hareket ettiren bölüm hariç) ve hijyenik yapı.
   
 • CIP: Emici devreler için katı/sıvı bileşenleri  bir hidrosiklon cihazı içerisine ayrıştıran otomatik temizleme ve sterilizasyon periyotları.
   
 • Oldukça geniş bir yelpazedeki ürünlerin toplanması için, herhangi bir format değişikliğine gerek duymadan tek bir özel toplama başlığı kullanır.
   
 • Sahip olduğu görüş teknolojisi ile doğru ürünün doğru tepsi/kutu içerisine alınması konusunda kalite denetimleri imkanı.

 

 

Kullanıldığı SektörlerTeklif Alın