Ürünlerimiz > Paketleme Sonrası > Futura > Robotlu Kolileme Sistemleri

Robotlu Kolileme Sistemleri

Poşetler, kutular, kupalar, sürekli-ambalajlar ve sert konteynerler gibi ürünlerin iki parçalı (tepsi ve kapak) sergi kutusuna yerleştirilmesi amacıyla kullanılan elektronik wrap-around kutulayıcılar. Uygun yükleme sistemleri sayesinde,  ürünler düz, yan, dik ya da birden fazla katmanda kutulanabilir. Projenin gerekliliklerine bağlı olarak, makina tepsile, ekonomik kulakçıklı kutular ya da kapatma klapeli kutularla da çalışabilir. 

 

Multifunctional system

 

  • Multi-Fonksiyonel Robotlar
  • Küçük bir alanda farklı operasyonlar aynı robot/cihaz tarafından yürütülür. 
  • Ürünlerin, Amerikan tipi kutu, sergi kutusu ya da tepsilere yerleştirilebilme imkanı. Şişelerin Amerikan tipi ya da sergi kutularına (aynı robot tarafından alınıp açılır) yerleştirilebilmesi için Kawasaki 6 eksenli robotu.
  • Entegre kapatma cihazı- kapladığı alan 2800x2200 mm . Torbaların Amerikan tipi ya da diğer tip kutulara yerleştirilmesi. 

 

Özellikler

Bağımsız, fırçasız motorlar tarafından çalıştırılan tam elektronik makinalar, daha yağsız çalışmayı ve daha az mekanik hareketli parçaya sahip olarak günümüz ve geleceğin ürün paketleme ihtiyaçlarına uyum sağlayabilecek derecede yüksek çalışma esnekliğini sağlar.
Teklif Alın