Ürünlerimiz > Paletleme > EAR-FLAP > Robotlu Paletleme Sistemleri

Robotlu Paletleme Sistemleri

Antropomorfik bir robot, daha önce yine aynı robot tarafından yerleştirilmiş olan palet üzerindeki seçili ürün mozaiğini meydana getirir. (Robot yakalayıcının bu amaçla tasarlanmış olduğu durumlaruda) 

En çok yönlü ve en esnek çalışma imkanı sağlayan paletleme makinası olarak, diğer paletleyicilerin başa çıkamayacağı ürünlerin de (örn: tamburlar) kolaylıkla işlenmesini sağlar.

4 ya da 6 eksenli, otomatik iç besleme/dış besleme sistemleriyle donatılmış robotlar vasıtasıyla hücrelerin paletlenmesinin yanında, müşteri talebine göre katmanlar arasına ayırıcı mukavvalar yerleştirilmesi

 

Orta ve Yüksek Kapasiteler için Paletleyici

Hassas ürünlerin işlenmesinde yumuşak ve esnek çalışma özelliği – Bunlar EAR-FLAP paletleyici robotların temel özellikleridir. Esnek toplama ve paletleme pozisyonları sayesinde, aynı anda birden fazla hat kullanılabilir. Gereksinimlere göre, ürünler döndürülür, hizalanır ve türlerine göre farklı paletlere yerleştirilirler. 

 

Youtube bağlantısı için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.
  1. https://www.youtube.com/watch?v=nun-pDxJQtQ

  2. https://www.youtube.com/watch?v=mLOt4hYBLco

 

 

Özellikler

Çoklu-hat paletlemenin avantajlarının tadını çıkarın. Tek bir EAR-FLAP robot aynı anda 4 hattın sağladığı ürünleri paletleyebilir. Standart uç elemanımızı da eklediğinizde, aynı robot farklı ebatlardaki ve türdeki ürünleri sıfır zaman kaybıyla toplayabilir. 
Teklif Alın