Ürünlerimiz > Şekerleme - Sakız > CANDY RECYCLING > Şeker geri dönüşüm sistemleri

Şeker geri dönüşüm sistemleri

Candy Recycling GmbH yeniden işlenecek malzemeleri kazanmak için kullanılan tesislerin üretilmesinde uzmanlaşmıştır. Şekerli ya da şekersiz her türlü şekerleme türü ürün işlenebilir. İşlem sonunda elde edilen saydam, doğal şeker-glukoz-su karışımıdır. Artık paketleme malzemeleri de ayrılabilecektir. Daha fazla tasarruf için, temizleme suyu da yeniden işlenecek malzemelerin kurtarılmasında kullanılabilir. Filtreler de Şeker Geri Dönüşüm tedarik sisteminin bir parçasıdır. 

Özellikler

Sert, katı şekerler, sakızlı veya sakızsız lolipopların AMBALAJLAMA MALZEMESİNİN AYRIŞTIRILMASINA GEREK YOKTUR.

Şeker geri dönüşümünün kendisinden sağlanan temizleme/yıkama suyunun da tekrar kullanılmasıyla, neredeyse hiçbir sıvı/su atığı tesisin kanalizasyonuna verilmediğinden TAMAMEN ÇEVRE DOSTU BİR UYGULAMADIR.

Pişirici, kaplayıcı tambur/tepsiler, depozitorlar ve mogul başlarından ve vakum pompalarından gelen ATIK MADDE/TEMİZLEME/YIKAMA SUYU'nun artılması için TERS OSMOZ TESİSİ.

Hem süzülmüş temiz su hem de konsantre şeker solüsyonu, normal şekeri yeniden eritmek/parçalamak için kullanılmaktadır. Böylece, hem suyun hem de şekerli solüsyonun kanalizasyon sistemine atılması önlenmektedir. 

Küçük çaplı LABORATUVAR EKİPMANLARI, artık şeker örneklerini işlemek ve analiz etmek amacıyla sisteme dahil edilmiştir. 
Teklif Alın