Ürünlerimiz > Bisküvi - Kek > Trefa > Kontinü Krema Havalandırma sistemleri

Kontinü Krema Havalandırma sistemleri

Sürekli Karıştırma / Havalandırma sistemlerimizin özünü rotör ve statör bünyesinde yer alan oldukça etkili karıştırma başlığı oluşturur.  Trefa Sürekeli Havalandırma sistemleri, homojen bir köpük yoğunluğu sağlarlar. 

Treafa müşterilerine araştırma ve geliştirme konusunda destek olmaya odaklanmıştır.  Farklı kapasitelerdeki çok sayıda test ekipmanı, ürün geliştirmeniz ve gerekli testleri yürütebilmeniz amacıyla hizmetinizdedir. 

 

  • Pre-mixers
  • Buffer tanks
  • Injection systems
  • Aerators
  • Dry ingredient Blenders
  • Tempering machines
  • CIP units

Özellikler

Trefa Sürekli Karıştırma / Havalandırma sistemleri tamamen paslanmaz çelikten imal edilmiş olup, kolay temizlik ve bakım işlemleri gözetilerek tasarlanmıştır. Bu makinalar aynı zamanda CIP (Cleaning in Peace -kolay temizlik) sistemine bağlanabilirken, dahili bir temizleme pompasıyla da donatılabilirler. 

Trefa Continu Aerating Systems B.V. - Angerlo -  Producten Trefa Sürekli Hayalandırma Sistemleri B.V. - Angerlo - Producten, modern PLC teknolojisi ve dokunmatik ekran kullanımı ile sistemin süreçleri üzerinde tam bir kontrol mümkün iken makinalar oldukça kolay kullanılabilmektedirler.  

Otomatik Yoğunluk kontrolü gibi uygulamalar üretilen ürünün sabit kalitede olmasını garanti eder. Ürünün üretilişi ile ilgili tüm ayarlar sistem hafızasında saklanabilir. Bu değişiklik zamanlarını önemli ölçüde azaltırken karıştırıcının manuel olarak ayarlanmasını gereksiz kılar. 

Her bir Trefa makinası uzun sürelim kullanım hedeflenerek üretilmiştir. Tüm makinalarımız çok çok uzun kullanım ömrüne sahiptirler. Mevcut Treafa Karıştırıcı / Havalandırıcılar, PLC alanındaki son teknolojik gelişmelere uygun olarak kolayca güncellenme özelliğine sahiptir. 
Teklif Alın