Ürünlerimiz > Paketleme > CT PACK > Flowpack öncesi besleme sistemleri

Flowpack öncesi besleme sistemleri

Bu sistem, çikolata kalıpları, atıştırmalıklar ya da gofretler gibi ürünlerin yüksek hızda ve diziler halinde dağıtımı amacıyla tasarlanmış, basit ve oldukça güvenilir bir dağıtım sistemidir. Bu dağıtım sisteminin giriş unsuru olan ürün dizileri genellikle hem hizalı hem de iki taşıyıcı konveyor arasına yerleştirilmiş düzenleyici vasıtasıyla birbirinde ayrılmış durumdadır. 

INTROMAT 4

Bir adet AC motor tarafından hareket ettirilen, bitiş bölümünde, aynı zamanda rod-kolu hareketini de sağlayan  bir döndürme düzeneği bulunan  içeri besleme bant sistemi. Bu hareket otomatik bir yardımcı motor tarafından sağlanır. Bant, ürün dizilerini ya çapraz banda ya da sıradaki istasyonun bağlayıcı bandına taşır.
AC motor tarafından döndürülen çapraz bir bant ürün dizilerini alır ve paketleyicin iç besleme bandına aktarır.
Hattaki son paketleyiciyi besleyen istasyon, geçici olarak dış besleme ünitesinde depolanmış olan her türlü kayıp ürünün geri kazanımını sağlayabilir.

 

Özellikler

Özel yapısı sayesinde istenilen bantlar birbirinin yerine özel ekipmana gerek duymadan monte edilebilirken, raspalar kolay erişilebilir konumda ve kırıntı toplayıcı tepsilerle donatılmıştır. Hava basınçlı gerdirme aparatları ve otomatik ortalama sistemleri konveyor bantların uzun ömürlü olmalarını ve sessiz çalışmalarını sağlar. 1200 mm belt genişliğine kadar 100 sıra/dakika hız.
Teklif Alın