Ürünlerimiz > Unlu Mamül > Alimec > Otomatik Pasta Üretim Hatları

Otomatik Pasta Üretim Hatları

Yuvarlak bir katmanlı pasta, puf kek katmanlarının üst üste getirilmesi ile üretilen, reçel, krem şanti ya da krema gibi farklı türde dolgu malzeleri tarafından bir arada tutulan bir pasta türüdür. Katmanlı pastalar, pasta kaplama şekeri ya da granül ürünlerle de kaplanabilir. Pasta, üst kısmına çiçek rozetleri koyularak bitirilebilir. En popüler yuvarlak katmanlı pastalar Kara Orman pastası, havuçlu pasta kırmızı kadife pasta, çikolatalı Alman pastası ve düğün pastalarıdır. 

Tam otomatik ya da yarı otomatik tart ve çörek üretim tesisleri, çok yönlü, orta ve üst düzey üretim kapasitesi için uygun ve dozlama ile dekorasyon konusunda üst düzey hassasiyeti temin eden bir yapıdadır. 

  • Simit hamuru için otomatik ekstruder
  • Seçili tarife göre kalıp tanıma sensörü
  • Çıkarma troleyi ve baskı başlıklarının hızlı değişimi
  • Dozlama ağırlığının kesinliğini ve dolgu malzemesinin tabana homojen dağılımını sağlayan, servo motorlar tarafından hareket ettirilen dozlama ünitesi 
  • Tart yüzeyine yüksek kesinlikle kafes deseni yerleştirmek için kullanılan döner aparat
  • Üretilen ürünün özelliklerine göre dolgu dozlama ünitesinin pasta üretimi için kullanımı ve kağıt kup çıkarma hattı ile ya da yağlama ünitesiyle entegrasyon imkanı
 

 

Ürün:
 
 
 
 

Özellikler

 

Üreticilerin ihtiyaç duyduğu en yaygın gereksinim sponge katmanlar ve farklı dolgularla yapılmış birkaç çeşit kek üretmektir. Bu gereksinimler taze, dondurulmuş ya da pişmiş kek üretiminde garanti altına altına alınarak tasarlanmış otomatik kek hatlarımızın bir özelliğidir.

En yaygın gereksinim sünger katmanları yukarı ve farklı dolguları yapılmış kek birkaç çeşit üretmektir. Bu taze, dondurulmuş ya da pişmiş katman kek üretiminde geniş yönlülük garanti altına almak için tasarlanmış otomatik kek hatları , özelliğidir.

 
Teklif Alın