Ürünlerimiz > Şekerleme - Sakız > Winkworth > Laboratuvar Mikserleri

Laboratuvar Mikserleri

LABZLaboratuvar Z Blade mikser (Sigma karıştırıcı) materyallerin karıştırılması, yoğurulması ve harmanlanması için idealdir.  

CleanZ EaZy - Birkaç dakika içerisinde sökme ve takma imkanı. Laboratuvar mikserlerinin boyutları, kullanım kolaylığı ve karıştırma kalitesi sayesinde yeni formülasyonların üretilmesi artık çok basit bir süreç haline gelmiştir. Tüm laboratuvar karıştırma ihtiyaçlarınız için endüstriyel standartlarda mikser cihazları. PDF olarak indirmek için buraya tıklayınız.

MM: Araştırma, geliştirme ve ön üretim için gerekli mikserler. İster saban yarması ya da şeritli harmanlama  ister çift koni harmanlaması ile olsun, araştırmacı, kendi laboratuvarında ya da geliştirme merkezinde karıştırma performanslarını karşılaştırılabilir. Bu, harcanan zaman ve meliyetleri azaltırken, süreç ve iş risklerini de minimize eder. Böylece, üzerinde çalıştığınız ve araştırdığınız yeni ürün konseptlerinin gizliliği garantilenmiş olur. PDF olarak indirmek için buraya tıklayınız.

Özellikler

LABZ Uygulamaları:

 

Laboratuvar mikserleri ürünleriniz içi araştırma geliştirme uygulamalarınızda kullanabilmeniz için tasarlanmıştır. Aşağıdaki ürünler için ideal

Adhesives, Sugar pastes, Rubber solutions, Mastics, Soaps, Metal powders, Energetics, Detergents, Ceramics, Confectionery Pharmaceuticals, Fibreglass doughs, Chewing gums, Brake linings, Sealants, Flavour development.

 

 

 

 

 

MM Applications:

 Many Mix – Many Benefits:

  • Minimal cleaning time due to hygienic design.                
  • Quick chamber changeover by design.
  • Compact lightweight mixing chamber for ease of handling.
  • Variable speed and touch screen control for simplicity and familiarity.
  • Mobile cabinet, with single phase supply for universal deployment.Teklif Alın